Nienazwane

KIM JESTEŚMY?

PIESKIDLA to przestrzeń tworzona przez psy i psiarzy. Angażujemy się w życie społeczne: ludzkie i psie. Propagujemy akcje edukacyjne bliskie naszym sercom, przede wszystkim związane z opieką nad psem, ale również takie jak ekologia, feminizm czy zdrowie psychiczne.

Wierzymy, że siłą powodzenia akcji charytatywnych jest angażowanie się wielu jednostek poprzez małej gesty i wpłaty. Nasza psia społeczność to osoby, którym pomaganie sprawia radość. PieskiDla to przestrzeń, gdzie tę energię i potencjał wykorzystujemy, by razem wspierać sprawy dla nas ważne.

Nasz największy projekt, to PieskiDlaWOŚP. W styczniu 2021 roku insta-psiaki oraz środowisko psiarzy zebrało łącznie ponad 60 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Diana Karpowicz, założycielka projektu PIESKIDLA. Prywatnie graficzka i ilustratorka, naturalnie odpowiedzialna za całą jego identyfikację graficzną. Prywatnie opiekunka Draki- najprawdopodobniej najmniejszego kundelka w Polsce. Diana i Draka tworzą nieustraszony duet. Wspólnie zabierają głos o prawa zwierząt, wszystkich.

@taka.draka

Zuza Karaś, założycielka projektu PIESKIDLA. Zawodowo kierownik produkcji filmowej. Z psami związana dosłownie odkąd pamięta, a nawet i wcześniej. Lubi organizować i uzupełniać tabelki. Miłośniczka morza, pomidorów i kropki na końcu zdania. Razem z jamniczką Zoją i kundelką Tereską tworzą trio Wojowniczych Księżniczek.

@zoja_film_dog
© Zdjęcia psów wykonał @piesekwarszawski